Naruto: Nový začátek 1. díl

19. prosince 2012 v 20:27 | Mayu Uchiha |  Naruto: Nový Začátek
Tak tady o de mě další povídka a tentokrát prosím i nějakou tu kritiku

"Další kočka. V posledných dnech mám samé mise. Tsunade mi dáva teda pořádně zabrat… Myslím, že by sem měla požádat o dovolenku…" stratila se v myšlenkách. Procházela městem, po další namahavé misi. Už chtěla být doma. Když tu najednou…
"Uchiha????


CO TY TU ROBÍŠ???" zařvala na celou ulici. "Hm? Jsi to ty? Otravná Sakura?" Dostalo se jí "odpovědi." Ted právě Sakura celá sčervenela od hněvu." Ty posluchej UCHIHA! Nemáš být s tím slizkým hadem?"
"Hm. Ne proč jako?" Absolutně v klídku jí odpalkoval. Jako vždy flegmatik. "Víš co? NEZAJÍMA MĚ TO!"
"Ok… Nevíš kde je Tsunade?" "Hm? Tsunade? A na co ti to je? Jdeš jí zabiť?" Ironicky pověděla. "Ne. Zavolala si mě k sobě. Tak nic. Zatím. Otravná Sakura…" Tentokrát to nevydržala. Rozběhla se proti němu, nastavovala pěst a už ho chtěla trefit, když v tom jí Sasuke s flegmatickým pohledem zastavil.

Chytil její ruku no ona jí vytrhla a trefila ho. Sasukeho to trošku posunulo stále, ale měl flegmaticý pohled. "Ty si myslíš, že když se tu znovu objevíš tak to bude všechno, jak bývalo? Už nejsem OTRAVNÁ SAKURA! Už ne sem tá, která byla tebou omámená Uchiha. Už jsem se změnila a tebe nenávidím nejvíc na světě! Teda hneď po tom slizounovi… Ale to je jedno Uchiha! Nevím, proč se tu s tebou zahazuju!" Otočila se. "Tak to ani ja" zamrmlal.

Bez slova dál pokračoval v cestě. Sakura šla za ním. Chtěla vědět, co toto má všechno znamenat.
"Tak sem tu Tsunade." Pověděl Sasuke na prahu dveří. "Vítej Sasuke. Posaď se " ukázala rukou na křeslo. Sedl si a hned na to se ve dveřích objevila nazuřená Sakura. "TSUNADE-SAMA! Žádam vás o vysvětlení! Ohledně Uchihy."
"Ach Sakura posaď se. Dobře, že si tu. Za chvílí příjde i Kakashi i Naruto. Je to důležité." Odpověděla Tsunade. Sakura se zhluboka nadechla a sedla si do křesla vedle Sasukeho. Ten se podíval ven oknem, bez zájmu. Sakuru to tento krát nevytočilo. "Vždyt on uvidí." Pomyslela si. Po pár minutách zaklepali na dveře Kakashi a Naruto. "Sa-sasuke? Ty??" Vyšlo z Naruta. "BAKA! Víš, jak sem na toto čekal? Až ti jednu střelím!" Už se na to také chystal, ale Kakashi ho zastavil. "Naruto prosím tě. Vítam tě Sasuke." Přivítal ho. "Dobře Kakashi sensei jsem v klidu.
Myslím." Vytrhl se ze vnítřka.

"Takže Team 7 kompletní… Sasuke se vrátil. Protože se nám asi spamatoval, že Sasuke?" Podívala se na něho. Sasuke jen zamrmlal: "Hai hai." " Okey takže pokračujte v tom, kde jste skončili před pár roky. Budu ráda když Sasukeho přivítáte dobře. Že Sakura? Naruto? Dávam vám volno na mise, než se Sasuke u domácni. A Sakura s Narutem at si oddýchnou. V posledním čase toho bylo na vás moc.
Tak to je všechno. Zatím." Dokončila. Všichni přikývli a připravili se k odchodu. "Počkej Sasuke!" Zastavil se. "Kde budeš bydlet?
"Sasuke mávl rukami. "Myslela jsem si. Tu máš klíče od nového bytu. Dvojpokojový. Tu máš jeho adresu." Podala mu klíče a papírek, na kterém byla adresa nového bytu. "Arigato. Půjdem.
Odešel. Venku ho čekal Naruto. "Ty?" "Ano já, Sasuke. Nestihl jsem ti ještě vraziť! Ale neudělám to. Nebo nebo prostě nebo. Poslouchej. Pozývám tě na Rámen."
Vykoktal se. "Co? Proč? No ok." Oba se vydali na Rámen. Naruto se neodvážil zeptat, proč se vrátil.
Počkáš těch pár minut, které Naruto tak neznáší se nakonec odvážil. "Sasuke? Proč si se vrátil?" "Hm? Proč? Nebo." Odsekl. Naruto se sklamaně podíval. "No tak Sasuke. Svému nejlepšímu kamarádovi to nepovíš??" Nejlepšímu kamarádovi? Ještě má tak poslouchat? Pomyslel si Sasuke.
Dost ho to překvapilo a v hluboko v duši byl i celkem rád. "Hm. No ok. Prostě Orochimaru by mi i tak nepomohl zabit Itachiho. A nejvíc sem měl dost mojí týmové partnerky. Představ si Sakuru a ještě to vynásob dvakrát! No víš, co to bylo. A chýběla mi Konoha." Dostalo se z něho. Při Narutovi měl pocit, že mu to může všechno povědět. Naruto se ušklebl. "A já?"
"Ne." Zasmál se Sasuke no a potom přikývl. "A posliš, Sakura se změnila. A to dost. Je o moc lepší. Je Medical ninja. A nerozčiloval by sem jí, nebo no však uvidíš." Škodoradostně se Naruto zasmál a představil si letajícího Sasukeho. "Nevypadá tak. Vypadá jako by to byla stará otravná Sakura. Ale lepší než Karin." Zamrmlal.
"BAKA!" Hodila plech do rohu potom naštvaně buchla po stole. Naštěstí jemně. "Jsi myslí, že okolo něho budeme všichni poskakovat, protože se tu znovu objeví. Tak to se mýli! JÁ NEBUDU! Nech si Naruto i Kakashi ať skáčou, ale já nejsem taková. Vždyť já nejsem OTRAVNÁ SAKURA!" Zakřičela si. Odešla do koupelny a napustila si plnou vanu vody a pěny. "Potřebuju oddych"pověděla si.
"Uchiha, Uchiha, Uchiha. Co na něm každý vidí? Vždyť zradil vesnici, měli by ho nenávidět. I tá bláznivá Tsunade ho podporuje. Co nám on pomůže? Kolikrát jsme ho prosili ať se vráti, on jen zbabělec zmizel i s tím svým hloupým týmem. Jak se jen jmenoval? Hebi? Směšné jméno. Určite ho vymyslel Uchiha." Tyto myšlenky dokola letali hlavou Sakuře. A nedalo jí to. Vyběhla ven v tenkém kabátku. "A tak se já nedám. Ublížil mi. Jako nikdo na světě. V ten den kdy odešel a Naruto trpěl ještě víc a hned se mu honí okolo krku.
BAKA! Nejprve se nechtěl vrátit a ted co? Na co se vrátil? On nás nepotřebuje ani my jeho. Nech si robí svojí pomstu, je mi to jedno. Nepomůžu mu!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama