Naruto: Nový začátek 2. díl

28. prosince 2012 v 13:28 | Mayu |  Naruto: Nový Začátek

Nahlas přemýšlela a bylo jí jedno, kdo a co si o ní myslí. "Ani to od tebe nežádam." Zaslechla známy hlas. Ten hlas nesnášela.
Nesnášela všechno okolo něho. Oči, vlasy, hlas, tělo. To všechno se jí hnusilo. "Co chceš Uchiho?" Odsekla mu, ale stále byla k němu otočená zády." Já nic. Patří ti snad celá Konoha?


Můžem se tu přeci volně procházet. A navíc tu bydlím." Tentokrát se už Sakura otočila. "Tu?" "Ano, v tom paneláku za rohem. Jdi, otravná Sakura."

Odsekl jí a pokračoval v cestě. Za sebou nisl malý kufr.
"Poslouchej Uchiha, už nejsem otravná Sakura a ptala jsem se tě, co tu robíš už před tím. Když mě chceš vytočit nepodaří se ti to. Nechápu, co tu robíš, ale budu tě muset strpět, když si v mojím týmu. Jsme týmoví partneři, tak mě prosím respektuj!" Pověděla tak klidným hlasem. On zůstal. "Tak by si mohla respektovat i ty mě.
Povídám si s lidmi tak, jak se oni povídají ke mně." "Cože? A co mělo znamenat to před roky? Já sem se k tobě chovala jako k Bohovi a jak si se choval ty ke mně? Choval si se ke mně jako k obyčejné hadře! Tak tu nehovoř, že se k lidem chovaš tak jako oni k tobě když to není pravda!"

"Okey, Sakura, tehdy sem se nechoval nejlepe, ale změnil jsem se." Otočil se k ní, takže si hleděli do očí. "Dobře Uchiha, ale já jsem se změnila." Nedala se. "Sakura, volá mě Sasuke. Je mi to příjemnější. Myslím, že i tobě by nebylo příjemné, kdybych tě volal Haruno." "Hm. Dobře Sasuke, ale nikdy mě už nenazývej otravnou Sakurou! Platí?" Nastavila ruku.
Sasuke se k ní přiblížil a podal jí ruku. "Platí." Strhl se před silným větrem, ale oni ruky nepustili. Dívali se hluboko do očí. V jeho očích bylo prázdno a lhostejnost a v ní bolest a nenávist. Ruky oba najednou pustili a bez slova se otočili.

Sasuke odešel no Sakura tam ještě zůstala. Zůstala tam stát se spominkami. Potom pokroutila hlavou. "To byla minulost. Ted se to už změnit nedá." Zašeptala a pomalu se vracala do svého domu. Se skloněnou hlavou procházela městem jako tělo bez duše.

Při svém domě se zastavila. Strčila ruku do kapsy a vytáhla klíče. Odemkla dveře a vešla dovnitř.
Odemkl dveře. Bylo tam útulně, kuchyně spojená s obývačkou a potom větší místnost k ní připojená koupelna. "Všechno co potřebuju." Zamrmlal si a hodil kufr na postel. Otevřel ho. Měl tam pár věcí, nebylo jich hodně. Všechny položil do skříně. Okamžitě šel do sprchy. Po namáhovém dni jí potřeboval. Při sprchovaní, myslel na všechno. Na všechno co se tu změnilo. Po sprše plánoval, obejít Konohu. Chtěl se potkat se starými "kamarádmi" a podívat se na něco nové. I tak urobil. Po dlouhé procházce nikoho známeho neuviděl. Sedl si na lavičku v parku. Podíval se nahoru. Pět hlav. Pět hlav nejsilnějších ninju v Konoze. "Shodaime, Nidaime, Sandaime, Yondaime, Godaime. Možná tam bude i Naruto." Zasmál se. Představil si Narutovu hlavu na te skale. "UCHIHA! UCHIHA SASUKE!" Začal známy řev. Hned věděl kdo je to. Jeho hlas se vůbec nezměnil. "I já tě rád vidím, Lee." Lee k němu přiběhl. "Co ty tu?

Vrátil si se?" Sasuke s žalostným výrazem na tváři jenom přikývl. "Zvláštní Uchiha Sasuke. A co tu robíš?" "Čekal sem na to kým příjdeš a skazíš mi náladu." Odsekl mu. Lee zvraščil čelo. "Nic jiné jsem od tebe nečekal." Přisedl si k němu. "Hm. Poslouchej Lee. Co je nové v Konoze?" ptal se ho Sasuke. "Ani nic. Jen jsme stali Chuunini ale i Jounini, někteří jsou ANBU. Dokonce. JÁ JSEM CHUUNIN!!!" hrdlo se mu vyčistilo. "Ach bože. Super Lee." Pověděl ironicky Sasuke a dál hleděl na ty skaly."

Jsem dobrý co?" "Úžasný Lee. Poslouchej, už raději půjdu." Postavil se a už se připravoval k odchodu, když v tom ho Lee zastavil.
"A co Sakura? Jak ona zareagovala?" "Sakura? Zeptej se jí. Ahoj."
Bez slova odešel zpět do nového bytu. Už se pomalu stmívalo a procházel se jen tak ulicemi. Ruky měl v vkapsách a kopal do kamíenku. Až došel k svojemu bytu. Cítil, v hluboko v duši prázdno. Něco mu chyby, ale co, to nevěděl. Možná pomsta, možná mise a možná láska.
Při tomto slově "láska" ho strašilo. "Láska? A já? Pche. Už dávno nejsem idol žen. Sakura mě nenávidí a Ino si už určitě někoho našla. Stejně obě jsou strašně otravné. Vlastně bolí.

Kdo ví, jaké jsou dnes. No jedno se nezměnilo, Sakura je stále výbušná. Vždy vůči Narutovi, ted vůči mne. Ani mě to nějak obzvlášť netrápi." Hodil se na postel a ruky založil za hlavu. "Zítra zájdu za Narutem. Aby mi pověděl co nové. Od Leeho jsem se toho teda dozvěděl" zamrmlal a převalil se na druhou stranu. Po celou noc přemýšlel "Bylo vlastně dobré, že jsem se vrátil do Konohy? Kdo ví, jak mě přijme okolí. Jsem zrádce vesnice. Dokonce jsem byl i hledaný ninja.

I tak mi to tu chybělo. Popravdě i otravná Sakura. I nemožný Naruto, Lee, Neji. Ještě vždy jsem s ním nebojoval. Kdy ho nakonec porazil Naruto, bude to teda boj. Ale každý se mění. Chtěl by jsem vidět jak se každý zlepšil, že prej i Sakura. Otravná Sakura, kterou jsem vždy zachraňoval. Hahah. To musí být vtip." Pověděl si.

Stále myslel na okolí. No ani jednu myšlenku nevěnoval Itachimu, svému bratrovi, kterýho už dávno za bratra nepovažuje. Už nemyslí na pomstu. Už ni není posedlí, ale jak se naskytne příležitost, nezaváha. Zabije ho jednou a navždy. Ale i tak nezapoměl na svůj druhý sen. Ten mu zůstal a zůstane do té doby, kým se nesplní. Obnova Uchiha klanu. Toto má v plánu. "Ale s kým? Čas ukáže, která je tá pravá." Přemýšlel. Po této myšlence se mu objevila v hlavě Sakura. Pokroutil hlavou. "Sakura? Necítim k ní nic, absolutně nic, ani odpor, ani lásku. A myslím, že ani ona ke mne. Ne ona ke mne cíti nenávist. Tak je." Odporoval. Už byl dost unavený, ale ani za svit nezaspal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama