Návrat naruta do konohy 2. díl Nekonečný boj 1/2

11. prosince 2012 v 17:01 | sweetgirl |  Návrat Naruta do Konohy
Název: Návrat naruta do konohy 2. díl Nekonečný boj 1/2
Autor: Mayu Uchiha


A začali spolu bojovat. Proč Sasuke proč si mě nezabil minule. Proč si mně nechal ten den na živu, jak jsme spolu bojovali. Co? Sasuke? Proč!! Ptal se Naruto Sasukeho. Tehdy jsem to nemohl udělat. Ale dnes je to jiné můžu tě zabít hned, jak budu chtít.
A vytasil na Naruta svojí Katanu a chtěl ho zabít. Než na něho zavolala Sakura. Nedělej to Sasuke prosím. Ale Sasukemu to bylo jedno, co mu Sakura říká. Ne prosím Sasuke nedělej to. Miluju tě, nedělej to prosím Sasuke. A tehdy se Sasuke zastavil přímo před Narutem a málem ho zabil, kdyby to Sakura neřekla. Podíval se na ní a zmizel v plamenech.
A co tedˇ Naruto když zmizel. Co asi vrátíme se zpátky do Konohy a všechno řekneme babi Tsunade jak to bylo. Nic jiného mě nenapadá co udělat. Pokud nemáš lepší, nápad Sakuro. A stejně musíme nějak vyléčit ty 2 a tobě už nezbila žádna chatra.
Tak dobře vrátíme se do Konohy, ale po cestě je budu každý den, než tam dojdeme trochu léčit, ať to nemáme tak složitý. Dobře, ale nesmíš to přehánět. Ok budu se šetřit Naruto.
Už jdou 3 dny zpátky do Konohy a ještě nejsou Sai a Yamato úplně zdraví, ale zítra už budou v Konoze tam je vyléčí v nemocnici sama babi Tsunade. Tak jo podíváme se na ty 2, co dělali. To půjde snadno vyléčit. Lady Tsunade je začala postupně léčit, až je oba uzdravila. Ale ještě musíte minimálně týden zůstat v nemocnici. Hai odpověděl Sai i Yamato.
Týden v nemocnici utekl, jako voda ani si to sami neuvědomili a už mohly s nemocnice odejít. Ale prozatím nesměli ještě na žádnou misi a to jim lezlo na nervy, že nesmějí ještě do žádné nebezpečné akce.
Za 5 dní jím řekla Tsunade, že už mohou na mise, na které nesměli a byli rádi, že jim to už dovolila. Když jsi ninja a nemůžeš na žádnou misi tak se ten člověk nudí. A tomu věřte, že oni dva se nudili a neměli vůbec co dělat.
Pak Tsunade poslala do písečné Země na pomoc Naruta, Sakuru a Saie s kapitánem Yamatem, že si to žádá sám Kazekage. Přitom, že Naruto se Sakurou věděli už kdo je Kazekage tak se nedivili, že potřebují pomoct. Chce je tam Gaara aby mu pomohly, že ho chce nějaká organizace, která si říká "Akatsuki" a potřebují jeho démona co má v sobě. A předem tě varuji Naruto dávej pozor Akatsuki budou chtít i tebe.

Jak to víš Gaaro, že půjdou i po mně? Odpověděl prudce Naruto. Vím, že máš v sobě taky démona, který se nazývá Kyuubi (devítiocasá liška) mám pravdu Naruto. A odkud to o mně víš. Někdo mi o tobě vyprávěl, jak si byl těch 2 a půl roku pryč tak proto to vím, že půjdou i po tobě. Ale po mně už šli dávno už před 2 a půl roky. A půjdou tak dlouho, dokud toho démona nedostanou, víš. Povídá Naruto Gaarovi. Tak pomůžeš mi Naruto prosím. Ok pomůžu ti. Dík Naruto. Nemáš za co děkovat Gaaro. Ještě ten samý den v noci jak všichni spali, unesli Akatsuki Gaaru, ale Sakuru a Naruta to vzbudilo a všimli si, že Gaara není ve své pokoji.
Napadlo je, že to nemohli být nikdo jiní než Akatsuki. A tak je šli hledat kam s ním tak mohli zmizet. Jak našli to sídlo, kde se ukrývá Akatsuki tak se pomalu a potichu vrátili, aby je náhodou nespatřili a druhý den se tam vydali znova s celou vesnicí, aby zachránili Kazekageho.
Jsou u sídla Akatsuki a chystají se jít zachránit Gaaru, ale překvapení někdo na ně zaútočí. Jeden člen s Akatsuki. Byl to Sasori co na ně zaútočil, aby nezachránili Kazekageho. Do boje se Sasorim se dala Sakura, aby mohl jít Naruto zachránit Gaaru. Avšak Naruto nechtěl nechat Sakuru samotnou tak se tam ještě přidala jedna žena z vesnice, aby mohl Naruto běžet a zachránit Gaaru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama