Návrat Naruta do konohy 3. díl Nekonečný boj 2/2

16. prosince 2012 v 14:27 | Mayu Uchiha |  Návrat Naruta do Konohy

Tak začal boj mezi Sakurou a neznámou slečnou proti Sasorimu. Sakura ze začátku nevěděla, jak mu má ublížit, aby se jí on vůbec nedotknul, ale bohužel než stihla Sakura uhnout tak ji Sasori zasáhl jedovatým šípem. Musí ho rychle zabít a udělat si protilátku, aby se jed nedostal do celého těla.

Trvalo to asi přes dvě hodiny, než porazili Sasoriho, ale při boji si dala Sakura nějaký protijed, který jí dala sama Lady Tsunade, ale varovala jí, že táhle protilátka nemusí působit moc dlouho a musí si vytvořit vlastní protilátku proti jedu, kterým byla zasažena. Sakuře to netrvalo dlouho a měla vytvořeny protijed proti jeho jedu. Musela ho samozřejmě rychle vypít, aby to zafungovalo.
A rychle se snažila za Narutem, ale nemohla se ani pohnout. Mezitím Naruto dohonil Akatsuki a chtěl Gaaru zpět. Sice je dohonil, ale pozdě Gaara už tam ležel. Naruto se hned ptal, co udělali Gaarovi. Gaarovi vzali démona, co měl v sobě a pomálu tam umíral.

Naruto neztrácel čas a rychle popadl Gaaru a utíkal s ním pryč od Akatsuki. Když se všem povedlo utéct ze spárů Akatsuki. Tak, ale stejně jedna osoba zemřela, ale nebyl to Gaara, ale ta stařenka se pro Gaaru obětovala a dala mu všechnu svoji sílu a tím i život. Aby mohl Gaara žít.
Tak se vracíme, domů Sakuro co už nás tady nebudou potřebovat. Oni se o Gaaru postarají a bude mu dobře. Nezemře snadno, to vím z našeho boje, jak jsme pronásledovali Sasukeho jak byla přepadena Konoha a my jsme měli za úkol ho pronásledovat.
Tak jo jdeme tedy domů. Jak dorazili do Konohy tak rovnou šli za babi Tsunade a řekli, co se všechno stalo. Hlavně že se vám nic nestalo. A co jak je to s Gaarou zeptala se Tsunade Naruta a Sakury. V pohodě. Odpověděli s klidem Lady Tsunade. Tak to je fajn….
Co nechtěli byste si nachvílí odpočinou po tom boji pro záchranu Gaary jako odměnu. Jo chtěli jsme si trošku odpočinout. Tak aspoň tři dny? Jenom tři dny a já jsem vám chtěla dát pět dní volno. Jo to bereme, že Sakuro. No jasné Naruto řekla Sakura.

Dávám vám pět dní volno tak si mezi tím pořádně odpočinete a budete dost potom silní na další mise, co vás budou čekat po pěti dnech. Zatím se mějte. A za pár dní se tu uvidíme. Hai řekli oba. A máme volno. Já se jdu najíst do Ichiraku. Chceš, taky Sakuro, zvu tě povídá Naruto.
Sakura to přijala a šla si dat Rámen s Narutem.
Naruto si dává jako vždy a Sakura si dala s grilovacím vepřovým a moc jí to chutnalo. Děkuji Naruto za oběd pověděla Sakura. Nemáš zač.

Pět dní uteklo jak voda a už šli na další misi. Ta mise se tentokrát týkala zase Sasukeho, že ho musí okamžité přivést. Tsunade jím řekla kde se Sasuke nachází a šli pro něj. Cestou si povídali jak ho, mají přivést zpět, když minule nechtěl jít.

Vymyslíme něco, jak ho dostaneme zpět. Jak došli kde právě ted je Sasuke tak s ním začali mluvit, ale on je vůbec neposlouchal, totálně je ignoroval. Nechtěl s nimi vůbec mluvit, ale Sakuru a ani Naruta to nezajímalo, že je ignoruje tak ho prostě vzali a šli zpět do Konohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama