Návrat Naruta do Konohy 4. díl

18. prosince 2012 v 16:28 | Mayu Uchiha |  Návrat Naruta do Konohy

Za dva dny byl Sasuke zpátky v Konoze kam patří, ale Sasuke nebyl vůbec rád, že ho přivedli zpět domů, odkud utekl. Tak se zeptal Tsunade co po něm chce, že ho museli přivést zpět sem. Potřebuju po tobě, abys mi řekl, vše o Orochimarovi a jak se ti daří a zůstaneš už tady nikam, nepůjdeš.

Tak na konec tam Sasuke zůstal jak ho Lady Tsunade poprosila, ale řekl jí, že se za pár dní vrátí, musím si něco vyřídit s někým. Dobře, ale pošlu s tebou Sakuru a Naruta bude znovu tým jako minule, ale mezitím nebude s vámi ještě několik měsíců Kakashi. To nevadí, nemusíte, s námi nikoho posílat my to, zvládneme. Tak vyrážíme, Sakuro Naruto. Jo jdeme Sasuke.
Kam to jdeme Sasuke kun? Ptá se Sakura. Jdeme zabít Orochimara, abych měl od něj pokoj a zbavil se toho, co mám na krku. A kam potom jak zabiješ Orochimara…. Itachi a půjdeme domů. Ok a budeme žít normální život tak než jsem odešel z Konohy. A děkuji, Sakuro za to, že ses mě snažila zastavit, jak jsem odcházel a i za to co si mi řekla.
A víš, co Sakuro, já jsem na tom stejně jako ty. Naruto neví o, co jde a je úplně na nervy, že mu to neřeknou. A co mě to je ted úplně fuk Sasuke kun chceme ti nejdříve pomoc a potom mi to řekneš jo Sasuke. Ok odpověděl Sasuke.
Fajn za jak dlouho tam dojdeme Sasuke. Nejdříve tam dojdeme asi za měsíc. Cože??? Tak dlouho půjdeme. Tobě to snad vadí Naruto. Ne vůbec mi to nevadí. No tak si nestěžuj. A jdeme dál.
Jak došli kde je Orochimarova skrýš tak na něho Sasuke zaútočil a zabil ho. A mám od něj pokoj. A jdeme najít Itachiho, ale to asi bude trvat, protože nevím kde se Itachi skrývá.
No na zdar to bude věčnost, než ho najdeme. Ale potom budeme mít pokoj a budeme všichni pohromadě a mít rodinu a spoustu věcí uděláme. Jdeme hledat Itachiho ať se můžeme vrátit do vesnice a žít. Po měsíci našli Itachiho a Sasuke sním, začal bojovat. Tenhle boj, ale není obyčejný jako všechny ostatní. Byl to boj bratr proti bratrovi. Nakonec se do boje přidali Naruto se Sakurou a porazili Itachiho. Jak ale porazili Itachiho tak začal Sasuke plakat, že zabil svého bratra.
Vracíme se do Konohy co ty na to Sasuke kun pověděla Sakura. Ano odpověděl. Cesta domů jim trvala tři měsíce. A začali všichni tři normálně žít. Sasuke řekl Sakuře, že jí moc nadevšechno miluje a že jí nechce nikdy ztratit.
Podobně to řekl Naruto Hinatě, kterou měl stejně rád jako Sakura Sasukeho. Hinata s toho úplně zrudla jak paprika. Nikdy to od Naruta nečekala, že jí řekne něco takového, protože ho měla ráda už od začátku, co se skamarádili.
O dva týdny později Sasuke požádá Sakuru, jestli si ho vezme. Ten samí den požádá i Naruto Hinatu. Sakura i Hinata řekly, že si ho vezme. Sasuke ani Naruto tomu nemohli vůbec uvěřit, že jím řekli, vezmu si tě a moc ráda.
O šest měsíců později byli dvě svatby ta první, byla Sasuke a Sakura. A ta druhá Naruto a Hinata. Všichni čtyři byli šťastní, že má tu kterou celou dobu, milovali.
A potom o devět měsíců později měli Sasuke a Sakura dceru a pojmenovali ji Tsunade po Hogagem, který právě ted je ve vesnici. Za to Naruto s Hinatou měli syna a pojmenovali ho stejně, jak se jmenoval jeho otec. To znamená, že jeho syn se jmenuje Minato Uzumaki.
Všichni byly rádi, co je potkalo za štěstí. A tak jak Tsunade Minato vyrostli tak začali chodit také do jinja akademie tak jak jejich rodiče. Udělaly test a stali se gennini. Měli stejného senseie jako měli Naruto a Sasuke. Kakashi Hatake byl jejich sensei tím pádem byly tým 7. Naruto se stal šestým Hokagem. Stejně jako byl jeho otec. A tím končí příběh o návratu Naruta a Sasukeho do vesnice líbilo se vám to. Doufám, že ano
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama