Návrat Naruta do Konohy I.díl (Návrat a střetnutí)

10. prosince 2012 v 16:38 | sweetgirl |  Návrat Naruta do Konohy
Název: Návrat Naruta do Konohy (1.díl)
Autorka: Mayu Uchiha

Naruto se vrací zpátky po 2 a půl letech do Konohy. Jak se vrátil tak šel rovnou na Rámen. Cestou od Rámenu potká Konohamaru a ten mu ukáže sexy techniku. Naruto se na to jenom usmál a řekl mu, ať už to nepoužívá, potkal i Sakuru a ta pozná, že se změnil ano změnil a hodně se změnil.
Sakura s ním začala povídat. Naruto vidíš na mně něco? Zeptala se Sakura Naruta. Naruto jí odpovídá je s tebe už ženská. Sakura: Cožeee? Kdo je u tebe ženská? Ty debileeee jeden. Řekla mu Sakura. Naruto auuu to byla rána ještě větší než dávala kdysi. Kruci budu si muset dávat pozor, co přední řeknu.
Jo budu si dávat pozor, co před ní řeknu jinak to bude ještě větší rána než teď co mi dala. Tsunade si nechala zavolat Naruta a Sakuru k sobě do kanceláře. Musím vám někoho ukázat. Podívej se tam Naruto. Řekla mu sama Tsunade. Kakashi sensei volá Naruto. Kakashi se ho ptá, jak bylo na tréninku. Něco tu pro vás mám Kakashi sensei od Jirayi pro vás. Tak jo babi Tsunade co máte pro nás za misi.
Ptá se ji Naruto. Vaše mise je tamhle s Kakashim. Kakashi pojď jsem volá na něj Tsunade. Hai odpovídá Kakashi. Sejdeme se zítra v 5 večer vezměte si všechny ninja věci. Je 5 večer a Kakashi sensei nikde. A oba zase má zpoždění jako vždycky. Najednou se tam objevil.
Pamatujete si to. Tehdy jsme se stali týmem 7 já Sakura a Sasuke a vy naším velitelem. Sakura obrátila oči, jak slyšela jméno Sasuke a začala plakat tak aby ji Naruto a Kakashi neviděli. Tak že pravidla jsou stejná, jako kdysi musíte mi vzít rolničku. Start
Bude to teď těší povídá Naruto Sakuře když jsme jenom 2 no jo povídá Sakura Narutovi tehdy tu byl i Sasuke s námi. Z nás 3 se Sasuke dostal ke Kakashimu nejblíže, co si pamatuju. A stejně jsme ji na konec ani jeden tu rolničku nedostali a přes to jsme prošli. Ale dnes to bude jiné mi jí teď dostaneme a jeho zmatném jak něco. Naruto: Kage bushin no jutsu a je tam 10 Narutu před i za Kakashim. Kakashi používá Sharingan aby odhalil pohyby Naruta, ale to se mu nepovede prokouknout všechno. Zasahuje teď do toho Sakura schanaro a zem pod ní se prolomí a Kakashi kulí oči. A tedˇ na něho ze zadu Naruto ale Kakashi to zpozoruje a uhýbá. Naruto se nasral a Sakura taky hledají Kakashiho a jak ho našli tak se schovali a přemýšleli jak získat rolničky. Nakonec Naruta něco napadlo Sakura s tím souhlasí. Tak poslouchej……
Tak jdem na něho volá Naruto na Sakuru ani jeden s nich neví, že je celou dobu sleduje Tsunade. Sakuro teď. Kakashi sensei výte jak dopadne hrdina ve flikovacím ráji?. Až s toho omdlel Kakashi a mezi tím si vzali Naruto i Sakura svojí rolničku. Kakashi se probere a dívá se na oba 2, jak ho přechytračili a měli každý jednu rolničku. Vrátili rolničku Kakashimu a mohli jít domu si odpočinout a prospat. Ráno se dozví, že mají nového člena místo Sasuke než se vrátí zpět. Naruto ani Sakura s toho nebyli vůbec nadšení, že jim dává náhradu místo Sasukeho. Ptají se Tsunade proč nemůžou plnit mise jenom on Sakura a Kakashi. My místo Sasukeho nikoho nechceme do týmu 7, pokud to není samotný Sasuke i Sakura souhlasila s Narutem, ale taky byla zase smutná, protože slyšela jméno svého milého. Musíte se s tím smířit než se Sasuke vrátí zpátky. Ukážu vám ho je venku. Běžte se na něho podívat a usoudíte sami, jestli ho vezmete mezi sebe. A jak se jmenuje, ptají se oba najednou Tsunade. Jmenuje se Sai a je to dost šikovný chlapec v boji. Zeptejte se sami.
Ahoj ty se prý jmenuješ Sai, že jo. Ptali se Sakura s Narutem. Jo a co má být, že se tak jmenuju. Jsi totiž v našem týmu a chceme si tě tak trochu prověřit v boji. Ok mně to nevadí, odpovídá v klidu Sai. Tak fajn povídají si všichni 3 dohromady. Tak jo zítra ve 2 odpoledne na louce si to rozdáš semnou a potom uvidíme, jestli budeš v našem týmu jo. A ted jdem všichni domů si pořádně odpočinout na zítřejší odpoledne. Další den odpoledne tam přišli všichni 3 a ještě se rozhodovalo, jak to bude vypadat. Nečekaně se tam objevil Kakashi. Co to tu vyvádíte, ptá se Sakury a Naruta. Trénujeme z nudy. A Sai se chtěl přidat, že jo? Jo já jsem se přidal. Tak se ukažte, co jste se vy 2 za takovou dobu naučili. Dávejte na sebe pozor Kakashi sensei.
Tak začali bojovat proti Kakashimu byla to dlouhá bitva, ale Sakura s Narutem ho skolili a to on byl rád, protože to aspoň na nich poznal, že trénovali a nedělali si srandu jako kdysi.
Tak jo Sai můžeš být v našem týmu, dokud se nevrátí zpátky Sasuke, že jo Sakuro. Jo přesně tak Naruto si to řekl pěkně a přesně dokud se nevrátí Sasuke. Jdeme zpátky k babi Tsunade řekl Naruto. Měla jste pravdu babi Tsunade je to dobrý v boji, ale na Sasukeho má daleko jsem ho porazil zachvíli. Na to, že Sasukeho jsem nemohl nikdy porazit. Ale mezitím ho berem do týmu než se Sasuke vrátí. Souhlasila i Sakura, že může být Sai v našem týmu. Tak jo a ted si běžte všichni odpočinout říká Tsunade něco totiž pro vás na zítra a je to dost náročné tak se běžte pořádně prospat.
Je ráno a všichni jdou rovnou k babi Tsunade. Co myslíte Naruto a Sakuro jaká to může být mise. Naruto i Sakura přemýšlejí, co to může být za misi. Naruto už vím co to je za misi Sakuro. Jo já už to vím taky. Babi Tsunade říká Naruto to si děláte s nás legraci, že jo. Ne Naruto proč bych si měla dělat legraci s vás. Ano došlo vám to dost rychle. Vaše mise najít Sasukeho a dovést ho sem zpátky do Konohy. Je to těžká mise. Dlouho vám to bude trvat, než ho najdete a dovedete sem zpět. A neboj, Sakuro nic Sasukemu neudělám, jak ho tu dovedete. Víš, co řeknu ti, co udělám, jak ho tu dovedete. Zeptám se ho, proč odešel a jestli tu zůstane.
A když se rozhodne, že tu už bude chtít zůstat tak už bude chunnin jak ty a ostatní. A vlastně Naruto ty jsi ještě pořád gennin že? No jo a co s tím babi Tsunade. Co s tím tohle odedneška si chunnin jako ostatní to s tím udělám. Naruto děkuji babi Tsunade. Není za co Naruto. Tak jo jdem hledat Sasukeho co ty na to Sakuro. Jo jdeme ať ho co nejdříve najdeme a budeme zase všichni pohromadě jako dřív. Sbalili si batohy a šli ho tedy hledat. Cestou jak hledali Sasukeho tak se bavili, ať ten čas rychleji uběhne. Je už večer a oni jsou už dost daleko od Konohy. Tak tady se u táboříme co vy na to řekl Yamato. Naruto a Sakuro vy zajděte pro trochu dřeva. Hai. Sai ty postav 2 stany. A já ti s tím mezitím než donesou dřevo pomůžu. Už jsou tady zpátky tak ho zapálíme a trochu se ohřejeme a něco pojíme. A půjdeme spát. Máme dost dalekou cestu, než najdeme Sasukeho.
Schovali stany a vyrazili na cestu. Ale ted si nepovídali po cestě tak jako včera. Dneska si Sakura s Narutem vzpomněli, že to je ten les kde naháněli Sasuke, který honil Gaaru. Vzpomínali, jaká to byla dřina, než ho dohonili, ale zase mu zachránili život. A potom dostali misi, že mají jít do čajové země. Tam se měl konat běžecky turnaj a oni tam byly jako doprovod závodníka Idateho Moriny. Tehdy to byla poslední mise se Sasukem pamatuješ si na to Sakuro. No jistě, že pamatuji. Tehdy jste se nechali chytit s Idatem do genjutsu. Potom jste se s toho dostali a chytal si na rychlo Idateho, protože padal ze skály to jsem já a Sasuke ti házeli provaz a tobě spadli ninja věci. Potom jsme běželi dál k řece. A tam nás napadli chunnini z deštivé vesnice. No jo a bojovali jsme s nimi a potom nám zapálili loď a museli jsme skočit do vody a ještě i v té vodě jsme museli bojovat. Přesně tak Sakuro, pamatuješ si to stejně jak já.
Tehdy v té vodě se i Idate stratil a našli jsme ho kousek od nás, ale byl zraněný a ty a Sasuke jste měli jed v sobě a dávala jsem vám protilátku. A ty Naruto si začal Idatovi vyčítat, že nemůže běhat a všelijaké věci nevím co všechno. Chtěla jsem vás zastavit, ať toho oba necháte, ale Sasuke mě chytil za ruku, že se nemam do toho plést. A potom na konec si mu řekl, když nemůžeš běžet tak tě tam dotáhnu na zádech. Tak jsi s ním běžel. My jsme běželi za vámi a potom před vámi a Sasuke s ničeho nic padal a já pro něho skočila a řekli jsme, že to kladnem, že máš běžet dál. A tak si běžel. Já jsem na konec se Sasukem pomalu klouzala rukama dolů. Sasuke na tom nebyl moc dobře. Jo na to si vzpomínám. A potom jak se trochu zotavil v nemocnici tak jste proti sobě začali bojovat. Sasuke byl s toho smutný a víš proč Naruto?
Byl naštvaný, že si zachránil mě, proto s tebou bojoval na té střeše. A ještě, že do toho zasáhl Kakashi sensei jinak byste se vy 2 zabili. A potom jsme ho už neviděli až do tedˇ co ho hledáme. To jo máš pravdu Sakuro. Tak jo odpočineme si řekl Yamato. Co tu děláš Orochimaru na mostě a kde je Sasuke. Sasukeho už neuvidíš Naruto řekl mu přímo Orochimaru. To pochybuji, já ho najdu a přivedu zpátky do Konohy. Dal jsem někomu slib, že ho přivedu zpátky a to také dodržím.
A začal boj mezi Narutem a Orochimarem. Přidala se do toho i Sakura. Řekni mi Orochimaru co jsi udělal Sasukemu, že byl před 2 lety na mě tak chladný. Ale na jeho city se nikdy nedostaneš a pomstu co chce udělat. Nakonec Orochimaru odstoupil, protože to už nezvládal, byly na něho moc silní. Avšak Naruto byl na něho příliš silný. Jak Orochimaru odešel tak běželi všichni dál, aby našli Sasukeho. Už je to měsíc co ho hledají a pořád nic nenašli žádnou stopu prostě nic.
Sakura co budeme, dělat už ho hledáme měsíc a nic jsme mezi tím nenašli. Jenom víme, že tady někdy byl v téhle vesnici, ale nic víc. Budeme prostě hledat dál Sasukeho já se nevzdám, dokud ho nenajdu, pronesl Naruto. Sasuke je jako můj brácha a ty to víš, Sakuro sama nejlíp. Že ty Sasuke Iruka a Kakashi jste byly jediní co mě přijali takový jaký jsem než mě ostatní poznali.
A proto chci Sasukeho přivést zpátky do Konohy. Podívejte přednámi jsou nějaké trosky. Půjdeme se tam podívat. Kdo ví, co tam najdeme, řekl Naruto se Sakurou. Je to tu trochu divný jdeme dovnitř a prohledáme to tam. To je velký to bude trvat věčnost než tu najdeme Sasukeho, který je asi jeho pokoj.
Jdeme hledat. Rozdělíme se do 2 skupin. Jedna skupina: Naruto a Sakura a ta druhá já a Sai. Tak fajn jdeme hledat. Sakura i Naruto prohlížejí jednu místnost za druhou a nikde Sasukeho nenašli. Do jediných dveří vejde Sai a hádej, kdo tam byl no kdo jiný než Sasuke. A ptá se ho, co chce a proč ho budí ze spánku.
Tak začíná boj mezi Sasukem a Saiem. Ale Sasuke použije Chidori a vyletí, místnost ve které byli do povětří. A z ničeho nic byli venku. Sakura uslyšela výbuch tak tam běžela. A viděla Sai a naštvala se na něho a chytila ho za límec. Jak mu chtěla vrazit. Tak na ni někdo zavolal. Přesně takhle Sakuro. Ten hlas řekl Sakura. A otočila se tam, kde to uslyšela. Sa-su-ke-kun řekla Sakura. Naruto běží za Sakurou, protože se už dlouho nevrátila. A viděl Sakuru, jak se dívala před sebe. A tak se tam také podíval.
Naruto Sasuke ty bastarde jak si ji to mohl, udělat podívej jak se ted´ na tebe dívá. Ty to nevidíš nebo co. Sasuke byl na nějakém kopci a jako nic byl najednou u Naruta. A ptá se ho. Naruto není náhodou tvůj sen stát se Hokáge co Naruto. Nemohu být Hokáge když nedokážu ani zachránit své nejlepší kamarády.
Pěkně řečeno Naruto, ale mě nezachráníš. Řekl tichým hlasem Sasuke. Víš na co tě vůbec Orochimaru chce? Co Sasuke? Víš to? Orochimaru chce tvoje tělo, aby mohl dál žít. Proto tě chce trénovat. Vytrénuje tvoje tělo tak, aby ho mohl používat. Jestli chce, ať si ho vezme, řekl Sasuke Narutovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonym:D Anonym:D | 10. prosince 2012 v 18:11 | Reagovat

Chtělo by to uvozovky (alespoň).. Je to trošku nepřehledné. Ale jinak to ujde

2 Mayu Uchiha a Sasuke Mayu Uchiha a Sasuke | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 19:56 | Reagovat

[1]: promin to byla povídka kterou jsem psala ve 12 letech a to jsem neřešila uvozovky

3 Minuš Minuš | 10. prosince 2012 v 21:28 | Reagovat

Moc pěkná povídka...jakoby obrázky ze tam chybějí to vypadá :D

4 narutorazovky narutorazovky | Web | 11. prosince 2012 v 14:46 | Reagovat

Mayu si nějak hlídá povídky :D :D

5 Mayu Uchiha a Sasuke Mayu Uchiha a Sasuke | E-mail | Web | 11. prosince 2012 v 16:27 | Reagovat

[4]: jak to myslíš

6 narutorazovky narutorazovky | Web | 11. prosince 2012 v 17:22 | Reagovat

[5]: jako žes hned začala protestovat proti anonym :D že nedělalas uvozovky :D :D

7 Mayu Uchiha a Sasuke Mayu Uchiha a Sasuke | E-mail | Web | 11. prosince 2012 v 17:30 | Reagovat

[6]: nedělala jsem je v té povídce a v e-mailu jsem ti vysvětlila kde je Aka a kde je Aka 2 obrázek ale to je uř fuk

8 narutorazovky narutorazovky | Web | 11. prosince 2012 v 18:00 | Reagovat

[7]: jo jsou v té druhé povídce,ale nebudeme tu komentovat jen my dvě,takže už sem prosim nepiš :)

9 Mayu Uchiha a Sasuke Mayu Uchiha a Sasuke | E-mail | Web | 11. prosince 2012 v 18:08 | Reagovat

[8]: :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama