Sasu/Saku lovestory (1/2)

20. prosince 2012 v 18:18 | Sweetgirl |  SasuSaku Lovestory
Název povídky : Sasu/Saku lovestory 1
Autor : Já (Sweetgirl*)

Bylo pondělí a Sakura musela na výcvik...Její dny byly dlouhé a nezajímavé...Jenom jediná věc jí udržovala při životě a to byl jeden kluk. Ve škole ho pořád vídala a nemluvili spolu,protože neměli čas,ale pořád jí něco k němu táhlo...Sakura nevěděla,že on má stejný pocit jako ona. Výcvik však byl neúprosně těžký,protože všichni museli být už v 5 hodin ráno v lese a museli se dostat až na hranice mezi zemí ohně a zemí deště. To vše museli zvládnout do 3 dnů a ještě se nechat nezabít . Sakura si sbalila pár kusů jídla, jinak by pomřela hlady..
Druhý den se probudila už ve 2 hodiny ráno,nemohla spát a prostě pořád musela myslet na toho záhadného kluka a na to,jestli to vůbec zvládne takhle bojovat brzo ráno. Taky se potřebovala nutně nečím zamněstnat,něco dělat aby přestala být nervozní...Vstala, a šla se napít. Nejlepší pití se jí zdálo asi Yomini. Byl to takový džus,ve kterým byla hruška,jablka a samozřejmě hora dochucovatel. Jeho chutě však dohromady dávaly geniální chutě. A byl prý dietní. ..
,,Prask!" ozvalo se vedle ní. Malý kluk s blonďatými vlasy a kunaiem v ruce se u ní objevil. Byl v pyžamu,ale oči mu nebzpečně svítily a směřovaly ke dveřím. Sakura vyprskla Yominy. ,,Naruto,ty idiote,co tady k sakru děláš ve dvě ráno ?" Sakuře se na obličeji začal objevovat bojový výraz,který naznačoval,že vše co jí padne pod ruku vyhodí do povětří.
,,Psst Sakuro, Kage bunshin no jutsu!" Oběvili se stínoví kloni a stoupli si ke dveřím s kunaiema v ruce. Dveře se otevřely a dovnitř vešel muž. Byl asi 180 cm vysoký a na tváři měl masku členů ANBU. Ohlédnul se po klonech,Narutovi a Sakuře. Pak konečně promluvil: ,, Už jsme se dlouho neviděli, Naruto."......
Jeho hlas zní Narutovi povědomě a pak s prudkým výdechem šeptne : ,,Itachi. ... Uchiha ?" Sakura vyjekne. Sasuke jí vždy osamotě tvrdil,že jeho brácha je silnej a jedině rod Uchihů a Hyuga ho dokážou zastavit. I když Sakura ovládala spousta genjutsu a síla jejich pěstí se rovnala každému Ninjutsu,na Itachiho by si nikdy netroufla. Vypadalo to však,že Naruto ho zná a má s ním nějaké skušenosti. ,,Sakuro,schovej se někam a když budeš mít příležitost,střílej kunaie,já se pokusim ho zdržet co nejdýl ! " řekl rychle Naruto a vyběhl po něm.
,,Dost!!" ozval se další hlas
Sakura se ohlédla a na okenním parapetu stál Sasuke. v očích se mu točil Sharingan a v ruce měl chidori. ,,Hra skončila Itachi. Vrať se domů,nebo tě zabiju."
V jeho pohledu se mísila zlost se strachem,ale Sasuke se držel. ,,V tom případě mě budeš muset zabít" usmál se Itachi a odpálil Naruta, který po něm právě skočil. Sasuke se na něj vrhnul. Skočil a dal do sharinganu co nejvíce síly. Sakura to bedlivě sledovala a právě teď dostala šanci vymrštit kunai. Byla však Sasukem tolik ohromena,že ani rukou nedokázala pohnout. Ozvala se rána jako hrom a něco nepříjemně křuslo. Itachi padnul na zem v omdlení a Sasuke padnul z vyčerpání...Samozřejmě se Ïtachi bránil,ale Sasuke není uchoha jen tak :) Sakura se vrhla k Sasukemu a Naruto běžel svázat Itachiho. ,,Neměl bych ho radši odnést domů ?" zeptal se. ,,Pokud mi už žádné nebezpečí nehrozí tak dobrá.,, přikývla s úsměvem Sakurka.
Vzala Sasukeho do náruče a odnesla na gauč. Cestou si všimla,že za chvíli mají být na srazu,tkže rychle si sbalila a vzala i pár zbraní a jídla pro sasukeho, probrala ho a vyrazili. ,,Kde to jsem? Co se děje ? . Ptal se hloupě Sasuke a dožadoval se odpovědi. Jsi Sasuke Uchiha,včera si málem zabil svého bratra Itachiho Uchihu,který chtěl zabít mně Sakuru Haruno a Naruta Uzumakiho,kluka, který se mě snažil chránit. Hmm,to byl ten malý žlutý blázen s bambulkou ? začal vzpomínat Sasuke a Sakura přikývla. ,, A kam jdeme ?" optal se zamyšleně. ,,Na sraz,s akademíí jdeme přece na výcvik přežití! ' odvětila a soustředila se na cestu.. Sasuke se přestal ptát a přidali do kroku.
,,Ahooj Sakurko!" ozval se Naruto a usmál se. ,,Počkej chvíli Sasuke",řekla rychle Sakura a šla za Narutem. ,,Víš Naruto, jak jsem na tebe včera byla hodná...to znamenalo jen,že jsme dobří kamarádi..!" pak mu šeptla * pořád se mi líbí Sasuke* dala mu rychlou pusu na tvář a šla zpět. Naruto odešel pryč. Marně na něj volali, ale on šel dál....
Pokračování příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 25. prosince 2012 v 19:48 | Reagovat

Pěkné ^^

2 saske8310 saske8310 | E-mail | 27. prosince 2012 v 20:53 | Reagovat

celkom dobre.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama