Vánoční překvapení

24. prosince 2012 v 17:00 | Mayu |  Jednorázovky
Tak doufám, že se bude líbit

"To uteklo jak voda a zase jsou tu Vánoce." Řekla ružovláska svému kamarádovi, který šel po její levé straně.
"Máš pravdu." Odpověděl jí a u toho si upravoval svojí šálu, která se mu rozvázala. Pěkně mu zčervenaly tváře. Upravil si bundu, kde se dají schovat i líce. Pořádně se do ní zachumlal, že neviděl ani na cestu kam šlape.
Za to ružovláska ho se smíchem pozorovala, co to dělá za hlouposti. Šla pořád za ním a byla hrozně zvědavá, kdy si blonďáček natluče ten svůj nos, když nevidí ani na krok.


Bylo už příliš hodně sněhu a stále víc a víc sněžilo. Sakura si řekla, že by mohla Naruta trošičku pozlobit a tak si vzala sníh do ruky a udělala z ní velikánskou kouli a schovala to před Narutem. Koukala, kdy se zase otočí, aby to mohla po něm hodit.
Šli a šli už hroznou dálku a v tu chvíli to ružovláska hodila a blonďáček se v tu chvíli otočil a schytal to do obličeje.
"Za co jsem to dostal?" Zeptal se Sakury, která se podívala bomluvně, že ho nechtěla trefit do obličeje.
Promiň a máš už dárek pro Hinatu k Vánocům? Podívá se na blonďáčka.
"Jo mám, chceš se podívat?"

Jasně
"A ty máš pro Sasukeho něco?" Zeptá se růžovlásky.
"No něco malého mám, ale nevím, jestli se mu to bude líbit.
A co to je?
"Jak ti to říct….miminko. Je to tak 2týdny, co mi to Tsunade potvrdila, že jsem těhotná, ale mám ještě i řetízek mám pro něj.
"To máš pěkné dárečky pro něj." Pojď, pomůžu ti ke mně domů. Nabídl jí ruku, aby nespadla.

****

Překrásný to se bude Hinatě líbit to ti můžu zaruč. Pochválila ho Sakura. Aspoň uvidí, že ti na ní záleží.
Pojď do kuchyně Saky, uvařím ti dobrou čokoládu na zahřátí. Chytl jsem jí za ruku, jelikož jsem viděl, že padá a spadnout ona nesmí, když je těhotná.
"Děkuji ti Naruto"
Nemáš za co, ale musíš si dávat pozor do zítřejšího dne, než to Sasukemu řekneš.
"Já vím" tak já už půjdu domu ke Sasukemu.
Jasně.

****

Černovlásek zatím zabaloval dárečky, pro růžovlásku a musí to stihnout, než přijde domů. Zbývá mu už zabalit jen jeden dárek.
Zatím dojde ke dveřím, kde teď momentálně bydlí. Otevírá je a černovlásek se lekne, že to nestihl zabalit.
"Sakuro už si doma?" Objevil se ve dveřích a pomohl jí, protože viděl, že jí není nejlíp.
"Je ti něco, miláčku?" Ptá se růžovlásky černovlasý chlapec s očima černější než samotná noc.
"Ne není mi nic, lásko." Odpoví mu Sakura.

"Tak jo, ale pojď si raději lehnout" přemlouval jí Sasuke. Měl o ní velký strach, jak se na ní tak koukal a že šla s ním bez protestů, jako vždy měla nějaké neshody jako třeba je moc brzy nebo mě se ještě nechce. A dneska žádná připomínka.
V pokoji jí černovlásek položil opatrně na postel a přikryl přikrývkou. Během chvíle usnula jako malinké nemluvně a Sasuke se tak mohl chvíli vypařit a dobalit ten dáreček. Jak ho dobalil tak šel za svojí růžovláskou, která nahoře v pokoji v klidu oddechuje.
Opatrně si k ní lehl, aby se neprobudila, protože už pozná, kdy má Sakura lehké spaní. Kdo by to za ten rok, co spolu bydlí, nepoznal. Vzal si svojí přikrývku a přikryl se taky a u toho si růžovlásku přitáhl pomalinku k sobě. A usnul ani nevěděl kdy.

*****

Sakura vstala jako první a proto šla rychle do obýváku a dozdobit stromeček, který náš milý černovlásek nestihl nejspíš dozdobit. Pak dobalila ten dáreček, který byl spíš jak přídavek než hlavní. Ten se dozví až u večeře. Udělá mu snídaní a jde mu jí odnes pomaloučku do pokoje….
Černooký chlapec se právě oblékal nějaké oblečení, ale horní část těla byla odkrytá a šlo vidět jeho vypracované tělo a hruď, která je tak kouzelná až to není možný.
"Saky? Vidím, že je ti už líp" řekl Sasuke a kouknul se pro jistotu na Sakuru.
"Ano je mi lépe a to si počkej večer na ty dárečky, co pro tebe mám." Řekla mu a odcházela do obýváku, kde se natáhla na sedačku, jelikož se jí přitížilo.
Sasuke jí z povzdáli sleduje, že není ve své kůži, ale nechápal jak to.

*****

Blonďáček se chystal jít právě teď za Hinatou, když se už tak stmívá, že jí dá ten překrásný náramek se řetízkem. Kontroluje, jestli tam k tomu něco nezapomněl přidat a zřejmě je to všechno co by tam mělo být a tak se vydal na cestu za modrovlasou dívkou.
Zatím Hinata zabaluje dárek, pro modrookého chlapce.
"Ještě se musím nějak obléct" řekla si modrovlasá a rychle vlezla do skříně a něcosi s tama vytáhla a to na sebe oblékla.
V tu chvíli někdo zaklepal na dveře…

*****

"Sasuke?" Musím ti něco říct?
"Copak?" Podíval se černovlasý na dívku, která mu seděla právě na klíně.
"Co bys tomu řekl, kdybychom měli rodinu?"
"Mno? Já jsem se tě chtěl taky na to zeptat, takže já jsem proto, abychom rodinku měli.
"A co bys řekl tomu, že tu rodinu budeš mít za několik měsíců."
Sasuke ten teď nechápe

"Ty mě teď nechápeš, že?" Takže takhle ti to vysvětlím. Včera mi bylo špatně, protože jsem těhotná a jsem v 2týdnu, ale musím dávat na sebe velkého majzla, abych neskončila na zemi, jelikož to tam příšerně klouže.
Sasuke si Sakuru přitáhne k sobě blíž a kolíbe s ní jako s malým miminkem, aby se ještě trošičku prospala, protože to v noci slyšel, jak pořád chodila na WC, takže se nemohla ani moc prospat. Usnula mu v náručí během chvilky, ale nechal si jí u sebe nikam jí neodnášel.

Probudila se tak kolem 6 večer, kdy už černovlásek chystal talíře skleničky příbory a šel za ní.
Jestli máš Saky hlad tak se pojď najíst a nabídl jí ruku, aby se mohla o něj opřít a taky hlavně, aby nespadla a neublížila si. Sasuke nejdříve obsloužil Sakuru a pak teprve sebe. Když dojedli tak to poodnášel do kuchyně a za tu dobu si zatím došla růžovláska do obýváku.
Černooký chlapec šel ještě nahoru pro dárečky, které zabaloval večer. A doufá, že se to dívce s diamantovými kukadly bude líbit. Už jen proto, že si s tím dal práci sehnat tak krásný prstýnek a různé doplňky k nim.

******

Růžovláska si rozbaluje dárečky a to co právě spatřila tak tomu nemohla uvěřit, že by to pro ni někdy Sasuke udělal. Vzal jí levou ruku a dal na to ten prsten s diamantem uvnitř.
Avšak na oplátku Sakura vstala a došla pro jeho dárek a podala mu ho. Jak viděl řetízek byl rád, ale ne tak jak s toho, že bude tátou.
To je krásný dárek Saky, ale nejlepší dárek si mi dala a pohladil jí bříško a do ouška jí dodal: To je nejlepší Vánoční překvapení.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kurozaya Kurozaya | Web | 25. prosince 2012 v 14:31 | Reagovat

Pěkná povídka :)
Možná bych si jen dal pozor u přímé řeči :D

2 Mayu Uchiha a Sasuke Mayu Uchiha a Sasuke | E-mail | Web | 25. prosince 2012 v 20:42 | Reagovat

[1]: to už neřeším psala jsem jí na rychlo

3 saske8310 saske8310 | E-mail | 27. prosince 2012 v 20:43 | Reagovat

mne sa nahodou pačila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama