Leden 2013

Nová škola Umění 1/?

27. ledna 2013 v 15:43 | Mayu |  Nová škola Umění
Tak máte tu opět něco nového ode mě a omlouvám se
že nejsem moc aktivní, ale dělám rpc a píšu další díly školy a taky
se učím na zavěrečky, které jsou sice v červnu, ale to neřeším, jelikož jsou dost těžké
takže se mějte a doufá, že se bude líbit a omlouvám se že je to krátké
"Kde je tak dlouho ten Sasuke!!" Nadávám v duchu, jelikož přijdeme pozdě do školy. Jako obvykle už mi dochází nervy. "Kašlu na něj." Říká Naruto už nakvašený vzteky. Blonďáček jde už svým krokem a směřuje do nové školy, do které měli dneska nastoupit společně s černovláskem jako noví studenti na vysoké škole umění.


Naruto: Nový začátek 4. díl

10. ledna 2013 v 14:59 | Mayu |  Naruto: Nový Začátek

Sasuke byl dost překvapený, že ho tak pěkně dobře přijali. Všichni se posadili na trávu a až po pár minutách uviděl Sasuke i Sakuru za stromem. Tá se o něj opírala a měla oči zavřené. Potom si sedla k ostatním a Sasukeho úplně ignorovala. Sasuke si z toho těžkou hlavu nedělal. "Tak a co tu tak děláte?" Zašeptal Sasuke Narutovi. "Jen tak kecáme." Odpověděl mu. "Aha." Sasuke si povzdychl. "To bude nuda." Pověděl si.

Naruto: Nový začátek 3. díl

5. ledna 2013 v 15:17 | Mayu |  Naruto: Nový Začátek
Tak tdoufám, že se vám to bude líbit a prosila bych nějaký ten koment
vím, že někteří dávají hvězdičky ale s toho nic nezistím

Vstal a šel rovnou do koupelny. Umyl se a oblekl. "Spí ještě?" Zeptal se sam sebe. Bylo mu to jedno i tak šel za Narutem. Když tak, tak ho zbudí. Došel k jeho domu. "Fíha, on si tu teda žije." Zazvonil na zvonek a čekal. Po pár minutách mu otevřel Naruto. "Ohayo Sasuke, gomene vařil jsem" omlouval se Naruto a pozval Sasukeho dál.