Naruto: Nový začátek 3. díl

5. ledna 2013 v 15:17 | Mayu |  Naruto: Nový Začátek
Tak tdoufám, že se vám to bude líbit a prosila bych nějaký ten koment
vím, že někteří dávají hvězdičky ale s toho nic nezistím

Vstal a šel rovnou do koupelny. Umyl se a oblekl. "Spí ještě?" Zeptal se sam sebe. Bylo mu to jedno i tak šel za Narutem. Když tak, tak ho zbudí. Došel k jeho domu. "Fíha, on si tu teda žije." Zazvonil na zvonek a čekal. Po pár minutách mu otevřel Naruto. "Ohayo Sasuke, gomene vařil jsem" omlouval se Naruto a pozval Sasukeho dál.


"Vařil? Ty vaříš??" Ptal se ho nechápavě a zároveň si sedl do křesla. "Kdo je to Naruto?" Bylo slyšet z dálky. Ve dveřích se objevila Hinata. Sasuke převrátil oči. Hinata se úplně změnila. A taky byl šokovaný, co dělá u Naruta v noční košili.

"Hehe no Sasuke, nestihl jsem se ti pochlubit, bydlím tu s Hinatou." Nahodil svůj typický úškleb. Sasuke jen přikývnul. "Ohayo Sasuke, Naruto mi už pověděl, že si se vrátil." Pověděla mu milým hlasem."
Jdu se převlict, vy si zatím pokecejte. Mějte se." Odešla do pokoje. Naruto si sedl na gauč a vzdychl si. "Hehe. Ani netušíš, jak se to tu změnilo. Představ si, máme tu nové páry. Například Ino a Shikamaru. Kdo by to byl o nich pověděl. A nebo TenTen a Neji. No, ale tí spolu ještě nechodí, no pracuje se na tom. Teda aspoň Neji se snaží. TenTen nevím nevím." Sasuke pozorně poslouchal.

"A co? Zlepšili se?" Ptal se nedočkavě. "Samozřejmě, každý z nich. Vystihl mě!" Hrdost se vytýčila ven. Přesně jako Lee.
Sasuke to zaregistroval a jen se pousmál. "No jasné." Zamrmlal se žertovným přízvukem. "Cože?" "Nic nic Naruto." Zasmál se. Znovu. Naruto jen nechápavě pokroutil hlavou. "A ty? Co máš nové?" Ptal se ho nakonec. "Já nic v podstatě." Naruto jen zmrštil čelo. Narážel tím, na Itachiho a pomstu. Ale jak to ze Sasukeho vytahnout, aby se ho to nedotklo? "Počkat, Sasuke nemá city, jeho se dotknout nic nemůže." Poznamenal Naruto a začal se ptat. " A co Itachi????????"
Vyšlo z něho. Sasukeho to nepřekvapilo, čekal to.
"Naneštěsti žije. Ale nejsem tím posedlí jako před lety. Ale jak ho uvidím, přisahám ti tu, že ho zabiju. I kdybych měl zemřít já!"

Naruto se vystrašil. "Matte, matte Sasuke. Nemůžeš přece zemřít, vždyt jak by si potom obnovil klan?" Sasuke nad tím nikdy nepřemýšlel. Až teď mu to došlo. Dva sny. Z toho buď jeden může být splněný. Anebo i dva, kdyby se mu podařilo Itachiho zabit bez toho, aby přišel o život on sám. Hluboko se zamyslel, ale Naruto ho vyrušil. "Pojď Sasuke, jdeme do lesa." Ušklíbnul se. "Na co?"
"No přece na střetnutí. Vždy se střetneme, s ostatními týmy. Teď tě tam při vedeme, aby si každého uviděl, jak se změnil. Co ty na to?" Naruto nečekal na Sasukeho odpověď. Potahl ho za rukáv a zakřičel na Hinatu. "Můžeme?" Z vrchu bylo slyšet jen jemné přikývnutí. Přišla dolů a Naruto, Sasuke a Hinata se vydali do lesa na jejich obviklé místo.

Sasuke stále s lhostejným pohledem přemýšlel, jak asi zareagují na jeho příchod.
Ahoj Naruto! Hinata! Sasuke?" Shikamaru vykulil oči tak jak všichni ostatní. Už tam byli fakt VŠICHNI. "Takže Sasuke se vrátil, někteří to postřehli jiní možná ne." Ušklebil se Naruto. Sasuke jim kývl hlavou na pozdrav. "Ohayo" Shikamaru přišel k němu a podal mu ruku. "Vítej doma." Potřásli si rukou a Shikamaru nasledovala i Ino, Chouji, Kiba, Shino, Neji, TenTen a Lee se sním už "přivítali."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama