Naruto: Nový začátek 4. díl

10. ledna 2013 v 14:59 | Mayu |  Naruto: Nový Začátek

Sasuke byl dost překvapený, že ho tak pěkně dobře přijali. Všichni se posadili na trávu a až po pár minutách uviděl Sasuke i Sakuru za stromem. Tá se o něj opírala a měla oči zavřené. Potom si sedla k ostatním a Sasukeho úplně ignorovala. Sasuke si z toho těžkou hlavu nedělal. "Tak a co tu tak děláte?" Zašeptal Sasuke Narutovi. "Jen tak kecáme." Odpověděl mu. "Aha." Sasuke si povzdychl. "To bude nuda." Pověděl si.

"Jdu se projít." Vstal a zamířil k lesu. "Vrátiš se?" Zakřičel na něho Shino. Sasuke kývl. Potom odešel. Po čase vstala i Sakura. "Jdu i já." "Ale kam všichni jdete?" Nechápavě zakřičela, Ino. "Potřebuju procházku." Odpověděla a pokračovala v cestě.
Neměla nejmenší chuť střetnout se se Sasukem, tak šla opačnou stranou. Zamířila k místu kam jí vedlo mnoho vzpomínek. Tam spolu ještě zamlada trénovali. Ona, Sasuke a Naruto. "Staré dobré časy." Pověděla si. Cesta tam nebyla daleko. No čekalo jí nemilé překvapení. Ano. Byl tam Uchiha. "Ach, tak i ty?" Podíval se na ní. Sakura, nevnímala jeho poznámku přešla na druhou stranu. "A co ty tu? Snad nevzpomínaš." Popichovala. "Heh. V podstatě." Odpověděl.

"Když se ti to tu tak líbilo, neměl si odejít." Sakura se podívala do země. Sasuke vstal a priblížil se k ní. "Nelíbilo se mi tu. A nejvíce ne když jsem tě zachraňoval." Sakuru to nazzuřilo sevřela pěst a připravila jí na střelu. Sasuke jí zastavil, ale Sakura pokračovala. Útočila na něho a Sasuke jí lhostejným pohledem zastavoval. Sakura zařvala. "Sasuke!" Zakřičela a rozběhla se proti němu. Když jí Sasuke chtěl zastavit uhla a bouchla ho do břicha. "Itai." Sasuke se chytil za břicho. "Tak, já už zachraňovat nepotřebuju." Otočila se k němu. "Tak to jsem už zistil." Z toho něco zarachotilo a ze zadu na Sasukeho letěl kunai. Už se nestihl ubránit a tak ho zasahl rovnou do zad. "Do prrrrdeleee!!!!!!!!!!!!!!!" Zařval a otočil se za tím rachotem.

"Sasuke klid!" Přišla k němu a pomalu mu vytáhla kunai ze zad. "A sakra. Ted, chytím toho bastarda tak, že zemře!" Zakričel. "Vydrž." Pověděla a rozběhla se za tím neznámím. Bežala ze stromu na strom a toho ninju měla na dohled. Přidala na rychlosti a už ho skoro dohonila. Bouchla ho rovnou do tváře. Dovlékla ho k Sasukemu. "Tu je." Sasuke překvapeně poznamenal: "Dobrá. ITAI." Sakura přiběhla k Sasukemu. "Vyčistime ji." Z kapsy vytáhla alkohol. "Bude to trošku štípat." "Já jsem zvyklí." Odpověděl. "A ted se vysleč." Sasuke trošku překvapeně podíval na Sakuru. "Prosím?" "Přece, abych ti obvázala ranu. Na co jiné bych chtěla, aby si se vyslékl?"

Vysvětlila mu. "Ach tak. No nevím nevím" Pomalu vyslékl košelí. Tělo měl pěkně vypracované to se muselo uznat. Sakura vybrala obvazy a převázala mu ranu. "Už je to OK?" Ptal se po dovazaní. "Hej. Dik."

Potom se podíval na toho ninju. "Kdo tě poslal?" Podíval se na něho vražedně. Ninja nic nehovořil. Sasuke pomalu bral do ruky svůj meč a přitiskl ho k jeho krku. "Tak ted už budeš hovořiť?" Sakura se jen pousmála. "Je to ninja ze Zvučné." Poznamenala, kdy uviděla pásku. "Bez tebe nevím." Odpověděl Sasuke.

"Tak gomene, že se snažím pomocť!" "Dobře klid. Tak co? Budeš mluvit? Ale na co se tě to ptám. Samozřejmě, že tě poslal Orochimaru." Pustil ho. "Dáme ho k Tsunade. Ona už bude vědět co s ním. Poslouchal Sasuke." Sasuke se podíval. "Hm?" "Na co tě potřebuje Orochimaru?"

Sasuke mávl rukami. "Nevím, zeptej se ho." Odpověděl. "Ach Sasuke to nemůžeš být aspoň trošku méně arogantní?" Sedla si do trávy. Sasuke si sedl k ní. "Tak dobře. Netuším. Ale myslím, že mě chce zpět." Odpověděl jí. "Aha. No. A ty nechceš jít?" Neměla se ptát. "Ne. Nemám tam nikoho, kdo by mě zajímál."

"Eh a tu máš?" Podívala se na něho. "Hai." Odpověděl. "Ach bože a koho?" Sasuke se na ní pobaveně podíval. "No. Všelijací lidé. Je tu větší zábava než tam." Sakura se zamyslela. "Aha takže taaak." Zamrmlala. "A ty jak?" Přerušil ticho Sasuke. "Jako jak?" Nechápavě odpověděla. "No. Jak se tebe žije." "Já? Mně nijak."

Odpověděla. "A žádna láska? Nic?" Nenápadně se ptal. "Ne, na lásku nebylo koho, a ani nebyl čas." "Nebylo?" Pobaveně na ní koukal. Sakura na něho jen tak jedným očkem mrkla. "Tak ne je noo." Sasuke se pousmál. "Neměli by jsme se vrátiť?" Vstal a podal ruku Sakuře. Sakura se zdvihla. "Dik." Potom šla k tomu ninjovi. "Vstávej!" Zakřičela chladně. Ninja s neochotou vstal a Sasuke na něho dával pozor. Pomalu se vraceli ke skupině.

"OOOO, kdeže jste vy dva sami byli??" Popichoval Naruto. Sasuke ho odpichl chladným pohledem a Sakura ho ignorovala. Potom se z nimi vynořil i ten ninja. "Měli jsme kopec starostí s tímto tu, neměli jsme čas na nic jiné." Odpověděla Sakura, ale až potom si uvědomila, co vlastně pověděla. "Ach taaak. Na nic jiného." Přemáhal smích Neji.
Sasuke si povzdychl a otočil se, aby každý uviděl tu ránu na zádech. "Až tak dravě se na tebe Sakura vrhla?" Zasmál se Lee. Toto už bylo dost. Sakura se rozběhla proti Leemu a připravovala si pěst. "GOME Sakura!!! Vždyt jsem jen žertoval!" Sakura v poslední chvíli pěst pustila. Podívala se na něho vražedným pohledem a po tomto už nikdo nepřehovořil nejakou poznámku na téma: Sasuke x Sakura.

"Jdeme k Tsunade." Sasuke strčil do toho ninji a pomalu kráčel směrem k vesnici. Sakura se k němu přidala a ostatní se jen s ušklebky na tváři sledovali, jak odcházejí. "Z nich se stane pár, dřív či později. Uvidíme." Pověděl zamysleně Shikamaru a ruky dal za hlavu. "A my jim můžeme pomoct." Usmál se Naruto. Každý zbystřil zrak co Naruto za inteligentní věc vypotí. "Hm. Ale ještě nevím jak."

Doplnil se. Každý si jen povzdychl a dále si povídali o všelijakých témach. Jen Naruto myslel na ty dva.
"Co tá rána?" Ptala se Sakura po dlouhé chvíli mlčení. "V pohodičce celkem." Odpověděl ji. Sakura jen odvrátila zrak a dále se dívala do prázdna. "Až tak tě vytočili ty narážky na nás dva?"

Sakura se za ním podívala a zastavila. "Popravdě bylo to celkem haluz." Pověděla se skloněnou hlavou. "To ano." Ninja zatím převrátil oči a jen si něco pro sebe zamrmlal. Sakura na něho podívala a potom jen dodala: "Pojďme. Nebo nám ještě uteče." Změnila nenápadně téma a strčila do ninji. Ten měl strkaníc za dnešní den až až. "Heej. Stačí pověděť: Jdeme a ne do mne strkat. ccc." Sasuke na něho vražedně podíval: "Poslouchej, nejsi v situácí kdy by sis měl stěžovat. Takže. JDEME!"

Zaklepala na dveře a čekala na odpověď Tsunade. "DOZO!" Sakura se až vystrašila a pomalu otevřela dveře. "Ehm. Tsunade-sama. Neseme nějakého ninju ze Zvučné. Pokoušel se zaútočit na Sasukeho." Tsunade jen zmrštila čelo. "Do FRASA! Zase Zvučná! Už jí mám dost. HEJ TY! Pověs tomu slizákovi, že mě strašně vytočil a nech se někde schova!" Řvala celá červená Tsunade. Dnes neměla nejmenší chuť na nějakého Zvučného. Měla náladu pod psa. "Klid Tsunade." Pověděl pokojným hlasem Sasuke a sedl si na gauč. Zapomněl na svoum ránu a sedl si jako by se nic nestalo. "ITAI!" Do prdele zanadával Sasuke a rýchle se postavil. "Proboha Sasuke! Co se ti stalo?" Sakura k němu přiběhla celá zděšená.
Sasuke jen ukázal na záda. Sakura se mu na to okamžitě podívala. "Sasuke to si na ní zapomněl? Že si jí tak přitlačil o gauč. Noo. Vyměním ti obvazy. A nenamáhej si tu ranu prosím tě."

Pověděla a zatím mu ukázala gestem, že se má zase vysléct. Sasuke jí poslechl a Tsunade se zlepšila nálada. "No tak vidím, že už nejste na sebe jako psy." Pověděla spokojeně, na co ninja musel dodat: "A kdyby si viděla jak se k sobě chovali před tím. Ani bych nevěřil, že oni se nenáviděli. Spíše naopak." Pověděl s úšklebem. Sakura zavřela oči, sevřela pěst, ale Sasuke jí předběhl. Ani se ninja nenadal a už měl pod krkem Sasukeho katanu. "Na co narážíš?" Zeptal se ho pokojně Sasuke. "Na nic na nic." Pověděl potom stekajícímu po jeho čele. "Sasuke prosím tě nechej ho a mysli na svou ránu. Potřebuju ti jí převázat." Tsunade se na ně posměšně podívala, ale potom zvážněla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kurozaya Kurozaya | Web | 11. ledna 2013 v 17:04 | Reagovat

Dobrá kapitola :) Už se těším na další :)
btw. Omlouvám se, že neobíhám, ale ve škole toho mám hodně :)
A nechci otravovat, ale možná byste si mne mohli připsat na seznam Affs :D

2 Katana Katana | Web | 13. ledna 2013 v 15:05 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama