Naruto: Nový Začátek

Naruto: Nový začátek 4. díl

10. ledna 2013 v 14:59 | Mayu

Sasuke byl dost překvapený, že ho tak pěkně dobře přijali. Všichni se posadili na trávu a až po pár minutách uviděl Sasuke i Sakuru za stromem. Tá se o něj opírala a měla oči zavřené. Potom si sedla k ostatním a Sasukeho úplně ignorovala. Sasuke si z toho těžkou hlavu nedělal. "Tak a co tu tak děláte?" Zašeptal Sasuke Narutovi. "Jen tak kecáme." Odpověděl mu. "Aha." Sasuke si povzdychl. "To bude nuda." Pověděl si.

Naruto: Nový začátek 3. díl

5. ledna 2013 v 15:17 | Mayu
Tak tdoufám, že se vám to bude líbit a prosila bych nějaký ten koment
vím, že někteří dávají hvězdičky ale s toho nic nezistím

Vstal a šel rovnou do koupelny. Umyl se a oblekl. "Spí ještě?" Zeptal se sam sebe. Bylo mu to jedno i tak šel za Narutem. Když tak, tak ho zbudí. Došel k jeho domu. "Fíha, on si tu teda žije." Zazvonil na zvonek a čekal. Po pár minutách mu otevřel Naruto. "Ohayo Sasuke, gomene vařil jsem" omlouval se Naruto a pozval Sasukeho dál.

Naruto: Nový začátek 2. díl

28. prosince 2012 v 13:28 | Mayu

Nahlas přemýšlela a bylo jí jedno, kdo a co si o ní myslí. "Ani to od tebe nežádam." Zaslechla známy hlas. Ten hlas nesnášela.
Nesnášela všechno okolo něho. Oči, vlasy, hlas, tělo. To všechno se jí hnusilo. "Co chceš Uchiho?" Odsekla mu, ale stále byla k němu otočená zády." Já nic. Patří ti snad celá Konoha?

Naruto: Nový začátek 1. díl

19. prosince 2012 v 20:27 | Mayu Uchiha
Tak tady o de mě další povídka a tentokrát prosím i nějakou tu kritiku

"Další kočka. V posledných dnech mám samé mise. Tsunade mi dáva teda pořádně zabrat… Myslím, že by sem měla požádat o dovolenku…" stratila se v myšlenkách. Procházela městem, po další namahavé misi. Už chtěla být doma. Když tu najednou…
"Uchiha????
 
 

Reklama